جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
امام جمعه بویین میاندشت :

حادثه ی منا ، سند بی کفایتی آل سعود در مراسم حج است

امام جمعه بویین میاندشت با اشاره به حادثه ی منا ، آل سعود را جنایتکار خواند و تصریح کرد عربستان سعودی توانایی اداره ی حج را ندارد.

به گزارش «بی ام خبر» ، امام جمعه در خطبه های نماز جمعه ی بویین میاندشت با اشاره به حادثه ی دیروز ، شهادت صد ها زائر خانه ی خدا را به محضر امام زمان (عج) ، رهبر معظم انقلاب و همه مسلمانان جهان تسلیت گفت .
امام جمعه ی بویین میاندشت بیان داشت : در ایامی که چنین امر مهمی در مکه انجام می شود چرا مسولین عربستان تدابیر امنیتی را انجام ندادند ،
وی افزود : امکان دارد دست های پنهانی وجود داشته باشد اما در هر صورت پادشاهی عربستان لیاقت اداره این مکان مقدس را ندارد .
حجت الاسلام و المسلمین رشوندی خاطر نشان کرد : رژیمی که هر روز در یمن زن و بچه های بی گناه را به خاک و خون می کشد نمیتواند خادم الحرمین باشد ،سعودی ها به هیچ وجه توانایی اداره حرمین شریفین را ندارند .
امام جمعه ی بویین میاندشت اظهار داشت : آل سعود شریک رژیم صهیونیستی است و مانند این رژیم جعلی جنایت میکند اما همچنان مسلمانان در خواب غفلت به سر می برند .

وی در ادامه با اشاره به گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس مجموعه فرهنگ عظیمی است که تاکنون به همه زوایای آن پرداخته نشده است

وی اضافه کرد: ملت ایران نشان داد که طی ۸ سال دفاع مقدس و در بین سختی ها و اوج تحریم ها سرافراز و پیروز است.

انتهای پیام / کد خبر1089

مطالب مرتبط

  1. نام و نام خانوادگی

    مگه تا قبل این آل سعود کفایت داشته

جستجو

آخرین اخبار