جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

چه کسی گفته بویین میاندشت منطقه محروم است ؟!!!!!!!؟

در دمای زیر ۲۰ درجه نیرو های شهرداری تمام تلاش خود را برای پاکسازی شهر انجام میدهند اما …

به گزارش «بی ام خبر» ، نیرو های شهرداری چند روزی است که برای باز کردن معابر و خیابان ها شهرتلاش می کنند ولی با وجود تنها یک دستگاه لودر و یک دستگاه گریدر و حجم زیاد برف و همچنین تعداد زیاد کوچه و خیابان ها امکان باز کردن تمامی کوچه ها در عرض حتی دو یا سه روز وجود ندارد .
البته چه کسی گفته بویین میاندشت منطقه محروم است با مقایسه ی تعداد دستگاه های برف روب شهرستان بویین میاندشت با شهرستان خوانسار در ۳۰ کیلومتری خود متوجه می شویم بویین میاندشت به هیچ وجه منطقه محروم نیست.
تعداد دستگاه ها و مقدار نمک و ماسه استفاده شده در شهرستان خواسار:  یک دستگاه گریدر، یک دستگاه لودر، یک دستگاه می نی لودر، یک دستگاه بابکت، ۲ خاور و هم چنین تعداد ۴ دستگاه تراکتور نیز کار پاک سازی و پاشیدن ۱۲۰تن نمک و ماسه.
و اما شهرستان بویین میاندشت : یییییییک دستگاه لودر و یییییک دستگاه گریدر و ۱۰ کیلو گرم نمک .

انتهای پیام / کد خبر2151

مطالب مرتبط

 1. قاسم

  اقا خیلی قشنگه ایول ایول

 2. مهسا

  واقعا کی گفته ما منطقه محروم هستیم؟ ما در نهایت امکانات به سر میبریم،مشاهده میکنید که.

 3. Akbari

  جناب اقای شیشه فروش مدیریت بحران استان اصفهان، شما پای روی حق گزاشتی… چقدر مسئولان اومدند و درخواست ی کمکی چیزی کردند، خدایی دبگ حق شهرستان ما بود یک دستگاه گریدر یا و…. به شهرستان ما بدهید، مگر خون مردم خونسار رنگین تره که با وجود بارش و سرمای کمتر نثبت به بویین میاندشت از همه جور امکاناتی استفاده میکنند، امروز کوچه مارو زدن بعد از شش روز امدن برف، چرا باید اینطور باشه؟ چرا به داد ما نمیرسید؟

 4. Ehsan

  همیشه ما باید منطقه محروم بمونیم، اینها سیاست های بالا دستی هاست، واقعا از اقای شیشه فروش متنفرم، چقدر به مردم ما ظلم میکنند؟؟؟؟

 5. علی

  دوستان یک نکته را یاد اور بشم، ما هیچوقت زحمات اقای رفیعی شهردار محترم را فراموش نمیکنیم، نباید از ایشون انتظاری داشته باشیم یک گریدر که همیشه خرابه و یک لودر که هیچ کارایی ندارد انتظاری ندارد، من خودم شاهد بودم اعضای شورا چقدر درخواست یک دستگاه کردند، و جلسه ای گزاشتند با سران استان اما کسی به فکر ما نیست

 6. جدیدی

  آخه خونسار را با بویین مقایسه میکنی. خونسار از ابتدای وجود تقسیمات کشوری ای به نام شهرستان, خوانسار تنها شهر موجود در کل منطقه بزگ فریدن بوده. انقدر نفوذ و قدرت داشته که در سال ۱۳۱۸ خودشو از فزیدن جدا کرده و شهرستان خوانسار فقط شامل شش هر خوانسار و حدود ده تا روستا شده و شهرستان فریدن با چند صد روستای بزرگ و کوچک به مرکزیت داران شده. بویین تازه دو ساله شهرستان شده ۱۳۹۲٫ ۱۳۱۸ کجا و ۱۳۹۲ کجا.

  اضلا اینها همه هیچ خوانسار ۲۵۰۰۰ نفر جمعیت داره یعنی دو و نیم برابر کل بویین و میاندشت و ششجوان. چی رو با چی مقایسه می کنی.

جستجو

آخرین اخبار