جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

تصاویر تمامی کاندیداهای فریدن بزرگ در کنار هم/ اسامی کاندیداها

نشست هماهنگی و هم اندیشی با داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه فریدن،فریدون شهر ، چادگان و بوئین میاندشت با حضور جناب حجت الاسلام و المسلمین سیاوشی امام جمعه شهر داران ، مسئولین اجرایی انتخابات فرمانداران شهرستانهای فریدن بزرگ و بخشداران بخشهای زنده رود، چنارود و کرچمبو و رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان روز دوشنبه برگزار شد.

به گزارش«بی ام خبر» به نقل از پایگاه تحلیلی خبری فریدن، نشست هماهنگی و هم اندیشی با داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه فریدن،فریدون شهر ، چادگان و بوئین میاندشت با حضور جناب حجت الاسلام و المسلمین سیاوشی امام جمعه شهر داران ، مسئولین اجرایی انتخابات فرمانداران شهرستانهای فریدن بزرگ و بخشداران بخشهای زنده رود، چنارود و کرچمبو و رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان روز دوشنبه برگزار شد.

در این نشست تمامی کاندیداها حضور داشتند به جزء عبدالله اصغری که انصراف دادند، امروز به واسطه ازادی تبلیغات تصاویری از تمامی کاندیداها در این بخش برای آشنای مخاطبان عزیز و بزرگ این پایگاه خبری منتشر می شود.

در روز های اینده این پایگاه خبری برای آشنایی بیشتر  مخاطبین فهیم این پایگاه خبری که تنهاترین سایت خبری شهرستان می باشد با رعایت شرایط یکسان به معرفی کاندیداها خواهد پرداخت.

 

تصاویر و اسامی کاندیداهای حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین و میاندشت:

انتهای پیام / کد خبر2845

مطالب مرتبط

جستجو

آخرین اخبار