جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
رئیس پلیس راه استان اصفهان:

افزایش ۲۰درصدی تردد و کاهش ۳۸ درصدی تصادفات در جاده های استان

پورقیصری گفت: رانندگی با صبر و حوصله توصیه ماست و رانندگان محترم برای رانندگی استراحت کافی را انجام دهند و با سرعت مطمئنه و دور از خواب آلودگی به رانندگی بپردازند.

به گزارش «بی ام خبر» به نقل از صاحب نیوز، رئیس پلیس‌راه استان اصفهان با اشاره به آغاز دور دوم سفرهای نوروزی و افزایش تردد در جاده‌های استان اظهار کرد: اصفهان به دلیل اینکه در مرکز کشور قرارگرفته به‌عنوان یک محل پرتردد برای عبور مسافران برای دسترسی به شمال، جنوب، شرق و غرب کشور است.

سرهنگ حسین پور قیصری بابیان اینکه آرزو و خواسته ما صدمه ندیدن کلیه مردم است، گفت: با توجه به اخبار هواشناسی که اعلام‌شده از امروز بعدازظهر به مدت سه روز هوای بارانی در استان حاکم خواهد شد، لذا هم‌وطنان باید مراقب جاده‌های لغزنده باشند.

وی ادامه داد: رانندگی با صبر و حوصله توصیه ماست و رانندگان محترم با توجه به اینکه ایستگاه‌هایی در نقاط مختلف جاده های استان همچون ایستگاه‌های سلامت، برای استراحت این عزیزان در نظر گرفته‌شده از آن نهایت استفاده را ببرند و استراحت کافی را انجام دهند و با سرعت مطمئنه و دور از خواب‌آلودگی به رانندگی بپردازند.

این مقام ارشد پلیس‌راه استان بابیان اینکه طبق آمار بیشتر حوادث در نزدیکی مبادی ورودی شهرها اتفاق افتاده، اظهار کرد: ازجمله دلایل تصادفات، عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و واژگونی بوده است.

پورقیصری با اذعان بر اینکه با آغاز طرح نوروزی تا امروز شاهد افزایش ۲۰ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان اصفهان بوده‌ایم اما در مقابل با کاهش ۳۸ درصدی تلفات و تصادفات به واسطه رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان مواجه هستیم.

رئیس پلیس‌راه استان اصفهان از آمادگی صددرصدی تجهیزات، امکانات و نیروهای این پلیس برای مراقبت و تأمین آرامش سفرهای نوروزی در استان اشاره کرد و گفت: با ادارات مرتبط نیز هماهنگی‌های لازم انجام‌شده تا مردم سفرهای راحت‌تری داشته باشند، همچنین نقاط حادثه‌خیز اصلاح و آشکارسازی انجام‌شده است.

انتهای پیام / کد خبر3407

مطالب مرتبط

جستجو

آخرین اخبار