پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

برگزاری مسابقات والیبال به مناسبت ماه مبارک رمضان /تصاویر

دبیر هیئت والیبال شهرستان بویین میاندشت : این دوره مسابقات طی دو دوره برگزار میشود که دور اول رو به اتمام میباشد و پس از قرعه کشی مجدد، دور دوم بازی ها در دو گروه وشامل سه تیم آغاز خواهد شد.

دبیر هیئت والیبال  و مسئول برگزاری مسابقات والیبال جام رمضان در رابطه با این دوره از مسابقات که به مناسبت ماه پر خیر و برکت رمضان درحال برگزاری است در گفتگو با خبر نگار بی ام خبر خاطر نشان کرد: با همکاری تربیت بدنی و هیئت والیبال شهرستان بویین میاندشت مسابقات والیبال ۴ نفره در قالب ۹ تیم در دو گروه درورزشگاه انقلاب بویین میاندشت در حال برگزاری است .
علایی در ادامه بیان کرد : این دوره مسابقات طی دو دوره برگزار میشود که دور اول رو به اتمام میباشد و پس از قرعه کشی مجدد ، دور دوم بازی ها در دو گروه وشامل سه تیم در هر گروه به صورت ضربدری با هم به رقابت میپردازند.
وی ضمن گلایه از مسؤلان مربوطه از آنها انتقاد کرد وگفت: دراین دوره از مسابقات هیچ گونه حمایتی از طرف مسؤلان شهر صورت نگرفته به نحوی که برای  اختتامیه دور اول هم مسئولان در ورزشگاه حاضر نمیشوند در صورتی که از آنها برای حضوردر مسابقات  دعوت نامه فرستاده شده است.

انتهای پیام / کد خبر4810

مطالب مرتبط

جستجو

آخرین اخبار