پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

یادواره ۲۶۰ شهید بویین میاندشت برگزار شد / تصاویر

همزمان با سالروز آغاز برگشت آزادگان به میهن اسلامی یادوراه ۲۶۰ شهید دفاع مقدس و ۲۵۰۰رزمنده و ایثار گر شهرستان بویین میاندشت برگزار شد.

به گزارش بی ام خبر ، همزمان با سالروز آغاز برگشت آزادگان به میهن اسلامی یادوراه ۲۶۰ شهید دفاع مقدس و ۲۵۰۰رزمنده و ایثار گر شهرستان بویین میاندشت برگزار شد .
در این یادواره که با حضور خانواده معظم شهدا ، ایثارگران و مردم ولایی  شهرستان برگزار شد سردار عبدالفتاح اهوازیان (از فرماندهان قرار گاه فوق سری نصرت) مهمان ویژه مراسم به نقل خاطراتی از دفاع مقدس ونیروهای مدافع حرم پرداخت .
سردار اهوازیان در ادامه اظهار کرد :  تمامی نیروهای مدافع حرم از هر ملیتی در سوریه بسیار مظلوم واقع شده اند و متاسفانه در کشور ما نیز عده ای معدود حضور نیروهای ایرانی را نمیتوانند در سوریه درک کنند و حتی دیده شده در بعضی از شهر ها از دفن شهدای مدافع حرم افغانی جلوگیری شده که این موضوع بسیار ناراحت کننده است وجای تاسف دارد .
سردار اهوازیان همچنین از دفاع مقدس و رشادت های سردار سرلشگر شهید علی هاشمی گفت و به بیان خاطراتی از این شهید بزرگوار پرداخت .
خاطره ی سردار اهوازیان از سرلشگر شهید علی هاشمی :
چند روز قبل از شهادت علی هاشمی ؛ من به اتفاق ایشان قصد ورود به ستاد فرماندهی سپاه ششم امام صادق (سلام الله علیه) را داشتیم که ایشان فرمانده انجا بود.
نیروهای دژبان ایشان را نشناختند و مانع ورودمان شدند و از ما کارت خواستند ، شهید هاشمی به من گفت کارت داری گفتم خیر ؛ شهید هاشمی به دژبانها گفت اهوازیان را میشناسید گفتند خیر ؛ سپس گفت او علی هاشمی فرمانده سپاه ششم است .
همه دژبانها به سمت من امدند جهت عرض پوزش  !! وارد شدیم ، ترمز کردم و گفتم حاج علی خدایی دژبان مقر شما را نمیشناسند؟؟
سپس خنده ای کرد و گفت بریم بابا بی خیالش باش.
در پایان برنامه نیز پس از سخنرانی سردار اهوازیان ، گروه قمر بنی هاشم (ع) که متشکل از جانبازان دفاع مقدس بود به خواندن تواشیح پرداختند و بعد از اتمام برنامه ایثارگرانی که پس از سال ها دور هم جمع شده بودن یکدیگر را در آغوش گرفتند و یاد دوران دفاع مقدس را گرامی داشتند.

انتهای پیام / کد خبر5426

مطالب مرتبط

  1. خداوند به برگزار کنندگان یادواره(بسیج میاندشت ) خیر عنایت کند که با یک تلاش شبانه روزی این مجلس خوب را برگزار کردند و با برنامه های خوب یاد آور رسالت راه شهدا و مسئولیتی که مردم نسبت به ایثارگران دارند شدند

جستجو

آخرین اخبار