جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فریدن:

تصادفات در فریدن ۲۰۶ مصدوم بر جای گذاشت

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فریدن گفت: با وقوع ۹۷ تصادف در پاییز امسال در فریدن، ۲۰۶ نفر مصدوم شدند.

به گزارش بی ام خبر، علیرضا حاتمی اظهار داشت: میزان تصادفات در پاییز امسال در فریدن هشت درصد بیش از میزان تصادفات مشابه سال گذشته ثبت شده است.

وی بیان داشت: در پاییز امسال، از مجموع تصادفات رخ داده در این شهرستان، ۲۴ مورد در مناطق شهری و ۷۳ مورد در جاده‌های شهرستان بود که این تصادفات ۲۰۶ مصدوم برجای گذاشت.

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فریدن ادامه داد: همه این مصدومان پس از دریافت خدمات درمانی اولیه از سوی تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ فریدن، توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل و یا به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند.

وی تصریح کرد: در سه ماهه سوم امسال ۷۲ بیمار قلبی از خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان فریدن بهره‌مند شدند که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با افزایش سه درصدی روبرو بوده است.

حاتمی به وقوع پنج مورد حادثه ویژه اورژانسی در این مدت اشاره کرد و گفت: فوریت‌های پزشکی شهرستان فریدن با برخورداری از دو پایگاه شهری و جاده‌ای، یک اتاق فرمان مشترک با بویین و میاندشت و ۱۲ نفر پرسنل به صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به شهروندان است.

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فریدن ادامه داد: تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی این شهرستان در پاییز امسال به ۹۷ ماموریت تصادفی اعزام شدند که ۷۵ درصد از این ماموریت‌ها، جاده‌ای بود.

وی اظهار کرد: فوریت‌های پزشکی شهرستان فریدن در پاییز امسال ۵۱۹ ماموریت را انجام داد که از این تعداد، ۴۲۲ مورد غیرتصادفی و ۹۷ مورد تصادفی بوده است.

انتهای پیام/مهر

انتهای پیام / کد خبر6636

مطالب مرتبط

جستجو

آخرین اخبار