سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
فرماندار بوئین میاندشت تاکید کرد:

ضرورت اجتماعی نمودن مبارزه با مواد مخدر در بوئین میاندشت

فرماندار بوئین میاندشت گفت: اجتماعی نمودن مبارزه با مواد مخدر یکی از اولویت های مدیریت شهرستان است

به گزارش بی ام خبر، ماشالله طحانیان زاده اعتیاد را یکی از ۵ آسیب اجتماعی در کشور برشمرد و اظهار کرد: مواد مخدر از معظلات اساسی کشور محسوب می شود و علی رغم همه اقدامات و مبارزات و تقدیم بیش از ۴ هزار شهید، متاسفانه هنوز ۴۵ درصد از آسیب های اجتماعی در کشور ناشی از مصرف مواد مخدر است.
وی با بیان این که شایسته نیست کشورمان با وجود ایثارگری و فداکاری جوانان مؤمن و انقلابی، درگیر اعتیاد نوجوانان و جوانانش باشد، یاد آور شد: اجتماعی نمودن مبارزه با مواد مخدر یکی از اولویت های مدیریت شهرستان است.
طحانیان زاده افزود: آسیب دیدگان اجتماعی نیز از افراد جامعه هستند؛ بنابراین باید با مصون سازی اجتماع که آگاه شدن و آگاه کردن افراد یکی از راه های این مصون سازی است، زمینه انحرافات و آسیب ها را کم کرد و افراد آسیب دیده را به سمت رهایی رهنمون ساخت.
وی با بیان این که دشمنان وقتی نتوانستند از راه سخت افزاری ورود کنند از طریق فعالیت های فرهنگی موجب بروز آسیب های اجتماعی در جامعه شدند بر لزوم هوشیاری مردم و مسئولان تاکید کرد.
طحانیان زاده با تاکید بر این که بیشترین سرمایه گذاری باید در زمینه پیشگیری  از آسیب های اجتماعی باشد، از دستگاه های ذیربط در شهرستان به خصوص مراکز علمی و دانشگاهی، آموزش و پرورش  خواست که پژوهش هایی در زمینه آسیب های اجتماعی  به خصوص مواد مخدر  انجام دهند و نتایج آن را ارائه نمایند.

انتهای پیام/ایمنا

انتهای پیام / کد خبر6824

مطالب مرتبط

جستجو

آخرین اخبار