پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر و تجلیل از پیشکسوتان؛

مسابقات چند جانبه بدنسازی فریدن در نبود مسئولان برگزار شد

مسابقات چند جانبه پرورش اندام که با شرکت ورزشکارانی از شهرستانهای فریدن، اصفهان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت، چادگان، خوانسار، گلپایگان، فلاورجان، شاهین شهر، زرین شهر و استان لرستان برگزار شد، با شناخت باشگاه های برتر به کارخود پایان داد.

به گزارش بی ام خبر، رئیس هئیت پرورش اندام شهرستان فریدن از عدم حضور مسئولان انتقاد کرد و افزود: امروز شاهد هستید هیچ یک از مسئولان در سالن حضور ندارند و ما این مسابقات را فقط به کمک هئیت بدنسازی شهرستان و چند اسپانسر برگزار کردیم.

فرهاد امانی با ابراز نارضایتی از نبود رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، بیان کرد: ابتدا باید از رئیس آموزش و پرورش قدر دانی کنیم که تنها مسئولی بود که با ما همکاری کرد و باید بگوییم حداقل مسئولان به احترام پیشکسوتان در این مسابقات حاضر می شدند.

رئیس هئیت پرورش اندام شهرستان فریدن با بیان اینکه بدنسازی جزء یکی از رشته های پرطرفدار شهرستان است، عنوان کرد: شهرستان فریدن از استعدادهای خوب ورزشی بهره می برد به گونه ای که در تمام رشته ها می تواند قهرمان پرور باشد اما متاسفانه مورد بی مهری و بی توجهی قرار می گیرند و این باعث ناامیدی و افسردگی ورزشکاران شده است.

وی ادامه داد: این مسابقات هفتمین دوره مسابقات پرورش اندام است که در شهرستان برگزار می شود اما از نظر کمی و کیفی در سطح بالاتری نسبت به دوره های قبلی قرار گرفته است.

امانی در پاسخ به سوال خبرنگار در خصوص مجوز مکمل های که در مسابقات تبلیغ می شود، بیان کرد: این مکمل های که امروز در حاشیه مسابقات تبلیغ می شود تمامی آنها مجوز و کد وزارت بهداشت را به همراه دارند.

مهرداد یارعلی در ادامه این مسابقات با فیگورهای افتخاری خود باعث ایجاد شور و هیجان در سالن مسابقات شد، وی یکی از بدنسازهای شهرستان فریدن است که برای مسابقات کشوری آماده می شود.

شایان ذکر است داوری این دوره از مسابقات بر عهده ای اعضای هئیت پرورش اندام استان اصفهان به سرداوری کامران امانی بود.

مسابقات با تجلیل از پیشکسوتان ورزش پرورش اندام و قهرمانان به پایان رسید، جالب است بدانید اولین باشگاه بدنسازی شهرستان فریدن در سال ۱۳۴۰ توسط پیشکسوت این رشته غلامرضا حیدری تاسیس شده است که از وی نیز تجلیل شد.

انتهای پیام/دیار اقوام

انتهای پیام / کد خبر6878

جستجو

آخرین اخبار