جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
در هفته نخست مسابقات؛

تیم فوتسال امید فریدن نتیجه را به تیم حریف خود واگذار کرد

تیم فوتسال امید فریدن در هفته نخست مسابقات فوتسال لیگ دسته دو کشور که میزبان تیم سن سون زاهدان در سالن ورزشی شهر زیارتی رزوه بود، با شکست سنگین مواجه شد.

به گزارش بی ام خبر، هفته نخست مسابقات فوتسال لیگ دسته دو کشور، عصر دیروز در حالی برگزار شد، که تیم امید فریدن میزبان تیم سن سون زاهدان در سالن ورزشی شهر زیارتی رزوه بود.

تیم امید فریدن که تنها نماینده استان اصفهان در مسابقات فوتسال لیگ دسته دو کشور است، اولین مسابقه خود را به تیم حریف خود واگذار کرد.

در نیمه اول این دیدار، چند موقعیت در اختیار بازیکنان امید فریدن قرارگرفت اما با بی دقتی بازیکنان این تیم به نتیجه نرسید.

در ادامه بازی، یکی از بازیکنان تیم سن سون زاهدان، با یک حرکت انفرادی و با ضربه فنی توانست به راحتی گوشه دروازه حریف را هدف قرار دهد و توپ را وارد دروازه امید فریدن کند و گل نخست این مسابقه را به نام تیم خود ثبت کند.

دو تیم در نیمه اول مسابقه با نتیجه یک بر صفر، برای استراحت ۱۵ دقیقه ای به رختکن رفتند.

نیمه دوم این مسابقه را تیم امید فریدن با یک بازی تهاجمی آغاز کرد، تا گل خورده خود را جبران کند اما این تیم سن سون زاهدان بود که توانست بر روی اشتباه دروازبان تیم حریف، گل دوم خود را وارد دروازه کند.

تیم امید فریدن، در حالی که دو گل از حریف عقب بود، باز هم به حملات سنگین خود ادامه داد اما به در بسته خورد.

در ادامه مسابقه، این تیم امید فریدن بود که فشارهای زیادی را به تیم حریف وارد کرد، اما نتیجه بخش نبود و تیم سن سون زاهدان با موقعیت بدست آمده گل سوم خود را زد.

بازیکنان تیم امید فریدن در ادامه بازی، به دنبال جبران گل های خورده بودند و حملات شدیدی را بر روی دروازه حریف وارد کردند ولی در چندین موقعیت بسیار حساس با واکنش دروازبان تیم سن سون زاهدان روبرو شدند.

بازیکنان تیم سن سون زاهدان در ادامه، گل های چهارم و پنجم خود را بر روی ضدحمله ها و با استفاده از موقعیت های بدست آمده زدند تا خیال کادر فنی تیم شان راحت شود.

اما این نتیجه کار نبود و تیم امید فریدن با حملات پی در پی بر روی دروازه حریف توانست، دو گل از، گل های خورده را جبران کند و بازی را پنج بر دو ادامه دهد.

در زمان های باقیمانده این مسابقه، تیم سن سون زاهدان در لاک دفاعی فرو رفت و تیم امید فریدن همچنان به حملات خود ادامه داد، تا با اشتباه بازیکنان خود، تیم حریف توانست به گل ششم دست پیدا کند.

در زمان های پایانی، تیم امید فریدن یک گل دیگر وارد دروازه حریف کرد تا اختلاف، گل های خورده را به عدد سه برساند، ولی در اواخر این بازی، تیم سن سون زاهدان با یک موقعیت بدست آمده گل هفتم خود را به ثبت رساند.

تیم امید فریدن در دقایق پایانی این مسابقه با پنج نفره شدن به حملات خود ادامه داد، که این حملات نتیجه داد و گل چهارم خود را به ثمر رساند.

تیم امید فریدن که نمی خواست از زمین مسابقه، آن هم در خانه خود، با شکست خارج شود به حملات پی در پی ادامه داد، ولی این دروازبان تیم سن سون زاهدان بود که موقعیت های بدست آمده تیم حریف را مهار کرد و بازی با نتیجه هفت بر چهار به نفع تیم سن سون زاهدان به پایان رسید.

انتهای پیام/دانا

انتهای پیام / کد خبر7683

جستجو

آخرین اخبار