جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
موسوی لارگانی:

جلسه مجمع نمایندگان با حضور استاندار در حوزه انتخابیه فریدن برگزار می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: هر ماه مجمع نمایندگان استان در یکی از شهرستان‌ها برگزار می‌شود که با دعوت نماینده حوزه انتخابیه شهرستان‌های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین و میاندشت جلسه امروز مجمع در یکی از این شهرستان‌ها برگزار و از سایر شهرستان‌ها بازدید انجام خواهد شد.

به گزارش بی ام خبر، سید ناصر موسوی لارگانی گفت: هر ماه مجمع نمایندگان استان در یکی از شهرستان‌ها برگزار می‌شود که با دعوت نماینده حوزه انتخابیه شهرستان‌های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین و میاندشت جلسه امروز مجمع در یکی از این شهرستان‌ها برگزار و از سایر شهرستان‌ها بازدید انجام خواهد شد.

وی افزود: تاکنون جلسه مجمع نمایندگان در شهرستان‌های خمینی‌شهر، اردستان، لنجان و… برگزار شده است و مشکلات مختلف شهرستان‌های مختلف استان و ویژه شهرستان میزبان با حضور مدیران کل و مسئولان ارشد استان بررسی‌شده و راهکارهای اجرایی نیز ارائه‌شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان تصریح کرد: با دعوتی که انجام‌شده، امروز مدیران آب منطقه‌ای، راه و شهرسازی منابع طبیعی جهاد کشاورزی، صنعت و معدن در شهرستان فریدن برای پیگیری مشکلات مربوط به ادارات مربوطه حضور خواهند داشت.

موسوی لارگانی اضافه کرد: رسول زرگر پور استاندار اصفهان نیز به جلسه دعوت شده است که وی نیز در فریدن حضور پیدا خواهد کرد.

فارس

انتهای پیام / کد خبر7779

مطالب مرتبط

جستجو

آخرین اخبار